فقه و سیاست

با حضور نمایندگان کشورهای اسلامی بررسی می‌شود؛

رابطه اخلاق و قانون با نگاه فقهی - حقوقی

دومین کنفرانس بین المللی فقه و قانون، روزهای پنجشنبه و جمعه، با حضور شخصیت‌هایی از کشورهای مختلف اسلامی، در سالن اجتماعات مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) قم برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اجتهاد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مبلغی در گفت‌و‌گویی بیان کرد:‌ دومین کنفرانس بین المللی فقه و قانون تحت عنوان «رابطه اخلاق و قانون با نگاهی فقهی و حقوقی» روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری مصادف با هفتم و هشتم خردادماه در سالن اجتماعات مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) برگزار می‌شود.
 
رئیس مرکز تحقیقات مجلس شورای اسلامی
رئیس مرکز تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: در این کنفرانس بین‌المللی شخصیت‌های برجسته داخلی و خارجی سخنرانی خواهند کرد.
 
وی ادامه داد: در این کنفرانس شخصیت‌هایی از کشورهای مختلف از جمله روسیه، ترکیه، عمان، لبنان، عراق، مغرب، اندونزی، مصر، تونس و ... حضور دارند.
 
حجت‌الاسلام مبلغی یادآورشد: حضور اساتید، طلاب، فضلاء و دانشجویان، نخبگان و اهل علم در مراسم افتتاحیه و اختتامیه این کنفرانس مغتنم است و کنفرانس از آن استقبال می‌کند.
 
مراسم افتتاحیه این کنفرانس در ساعت 17 روز پنجشنبه در مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) خواهد بود و مراسم اختتامیه نیز جمعه شب بعد از نماز مغرب و عشاء خواهد بود.
 
حجت‌الاسلام احمد مبلغی یکشنبه شب در برنامه زنده گفت و گوی روز صدا و سیمای مرکز قم برنامه‌های این کنفرانس بین‌المللی را تشریح کرد.
 منبع: روابط عمومی مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی 

نظر شما