فقه و مبانی اجتهاد

رونمایی از نسخه جدید نرم‌افزار اندروید رساله آیت‌الله مکارم

رساله توضیح المسائل آیت‌الله مکارم شیرازی با قابلیت‌هایی از جمله ارائه سرفصل‌های رساله در درختواره به منظور سهولت دسترسی به موضوعات و قابلیت جستجو در درختواره موضوعات ارائه شده است.

به گزارش شبکه اجتهاد، مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله‌ مکارم شیرازی گفت: نسخه‌های جدید نرم افزارهای رساله توضیح‌المسائل و استخاره آیت‌الله مکارم ویژه تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید رونمایی شد.
 
وی افزود: در نرم‌افزار رساله، متن رساله توضیح المسائل آیت‌الله مکارم شیرازی با قابلیت‌هایی از جمله ارائه سرفصل‌های رساله در درختواره به منظور سهولت دسترسی به موضوعات و قابلیت جستجو در درختواره موضوعات ارائه شده است.
 
به گفته حجت‌الاسلام وحید علیان‌نژاد، قابلیت جستجوی پیشرفته (کل عبارت و یا عبارت به صورت عطفی و فصلی) در کل مسائل رساله و قابلیت نشان‌گذاری مسائل و ایجاد فهرست مربوطه از دیگر امکانات این نرم افزار است.
 
وی با اشاره به امکانات نرم افزار استخاره، بیان کرد: این نرم افزار به کاربران این امکان را می‌دهد تا در مواقع لزوم خودشان از قرآن کریم استخاره بگیرند و نظر آیت‌الله مکارم شیرازی را در مورد آیه مورد نظر مشاهده کنند.
 
حجت‌الاسلام علیان‌نژاد افزود: در نسخه جدید، زبان اردو نیز به نرم افزار اضافه شده است. کاربران می‌توانند برای مشاهده این نرم افزارها و محصولات دیگر به این لینک مراجعه کنند.

نظر شما