فقه و مبانی اجتهاد

رونمایی از نرم افزارهای اندروید استفتائات و پیک احکام آیت‌الله مکارم + دانلود

مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: با تلاش متخصصان، نرم افزارهای استفتائات و پیک احکام مخصوص گوشی‌های تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید تولید و رونمایی شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، حجت‌الاسلام وحید علیان‌نژاد با اعلام خبر رونمایی از نرم‌افزارهای اندرویدی استفتاءات،‌ پیک احکام و تفسیر آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: نرم افزار استفتائات شامل پرسش‌ها و پاسخ‌های شرعی موجود در بخش استفتائات سایت می‌باشد.
 
وی افزود: نرم افزار پیک احکام شامل مجموعه پیک احکام که حاصل جلسات استفتائات آیت‌الله مکارم شیرازی با پاسخگویان دفتر قم و مسایلی که به دستورات ایشان آماده شده است می‌باشد.
 
به گزارش حوزه، مسئول پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی یادآورد: نسخه جدید نرم افزار اندروید تفسیر نمونه نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است.
 
وی به قابلیت‌های این نرم افزارها اشاره کرد و بیان داشت: ارائه سرفصل‌ها در درختواره به منظور سهولت دسترسی به موضوعات، قابلیت جستجوی پیشرفته (کل عبارت و یا عبارت به صورت عطفی و فصلی) در کل مطالب، قابلیت اشتراک گذاری مسئله و قابلیت نشان گذاری مسائل و ایجاد فهرست مربوطه از جمله ویژگی‌های این نرم افزار است.
 
حجت‌الاسلام علیان‌نژاد ابراز امیدواری کرد کاربران پیشنهادات سازنده خود را از طریق رایانامه it@makarem.ir ارسال کنند.
 
دریافت نرم افزار استفتائات

دریافت نرم افزار پیک احکام
دریافت نسخه جدید نرم افزار تفسیر نمونه

نظر شما