فقه و اقتصاد

ششم مهرماه برگزار می‌شود؛

نشست تولید محوری در «اقتصاد اسلام» از دیدگاه امام موسی صدر

بیست و چهارمین نشست «اندیشه و عمل» با موضوع «تولید محوری در اقتصاد اسلام» از دیدگاه امام موسی صدر با سخنرانی دکتر فرشاد مومنی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اجتهاد، نشست «اندیشه و عمل» با موضوع «تولید محوری در اقتصاد اسلام» » از دیدگاه امام موسی صدر با سخنرانی دکتر فرشاد مؤمنی، روز دوشنبه ششم مهرماه ۹۴ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.

این نشست که بیست و چهارمین نشست از سلسله درس گفتارهای «اندیشه و عمل» است، در مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر واقع در تهران، میدان هفت تیر، بالا‌تر از مسجد الجواد، کوچه شریعتی، جنب مسجد الرضا، پلاک ۱۰، واحد ۲ برگزار می‌شود و حضور در آن برای عموم علاقه مندان آزاد است.

فرشاد مؤمنی عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، عضو مؤسسه دین و اقتصاد و یکی از کار‌شناسان اقتصادی است که به عنوان اقتصاددادن نهادگرا شناخته می‌شود. او مقالات بسیاری در زمینه اقتصاد ایران نوشته است. آثار او شامل «علم اقتصاد و بحران در اقتصاد ایران»، «کالبد‌شناسی یک برنامه توسعه»، «اقتصاد ایران در دوران تعدیل ساختاری» و «ترجمه نظریه نهادگرایی در علم سیاست، نوشته گای پیترز» است.
 
منبع: شبکه اجتهاد

نظر شما