فقه و مبانی اجتهاد

در جامعه المرتضی العالمیه از انجام می‌شود؛

برگزاری دوره آموزشی فقه استدلالی با رویکرد بین‌الملل

دوره آموزشی فقه استدلالی با رویکرد زندگی در کشورهای غیر اسلامی ویژه طلاب درس خارج حوزه‌ علمیه قم در جامعه المرتضی العالمیه برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرنگار اجتهاد، دوره آموزشی فقه استدلالی با رویکرد زندگی در کشورهای غیر اسلامی در جامعه المرتضی(ع) برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدمحمد موسوی، استاد و مبلغ بین‌الملل حوزه‌های علمیه که دکتری خود را از دانشگاه تمتل از شهر فیلادلفیا گرفته و تا کنون به مدت 15 سال در شهرهای مختلفی از کشورهای نیجریه، زامبیا، آمریکا و نروژ فعالیت تبلیغی داشته است؛ در این دوره آموزشی به تدریس فقه استدلالی با رویکرد بین المللی می‌پردازد.

بنابراین گزارش، دارا بودن مدرک سطح سه حوزه‌های علمیه شرط شرکت در این دوره آموزشی است، و این دوره آموزشی از فردا یک‌شنبه 28 دی‌ماه آغاز شده و تا پایان خردادماه سال آینده ادامه دارد.

دوره آموزشی فقه استدلالی با رویکرد بین‌الملل هر هفته، روزهای یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت 11 تا 12 در محل جامعه المرتضی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند به محل جامعه المرتضی(ع) به نشانی قم، بلوار آیت الله حایری (بهار)، کوچه ششم، فرعی سوم سمت راست، پلاک 79 مراجعه کنند.

برای آشنایی بیشتر با «جامعه المرتضی العالمیه» اینجا را (کلیک) کنید.

نظر شما