اندیشوران فقهی

به ‌همت جهاد دانشگاهی در نشستی صورت می‌گیرد؛

بررسی مؤلفه‌های نظری «جریانات سلفی» در عصر حاضر

نشست «مؤلفه‌های نظری جریانات سلفی در عصر حاضر» با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین داوود فیرحی، احمد پاکتچی و سیدعبدالامیر نبوی ۲۶ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اجتهاد، نشست «مؤلفه‌های نظری جریانات سلفی در عصر حاضر» به‌ همت جهاد دانشگاهی در روز یکشنبه، 26 بهمن‌ماه از ساعت 10 تا 12 در سالن کنفرانس خبرگزاری ایکنا برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر داوود فیرحی، دانشیار دانشگاه تهران، دکتر احمد پاکتچی، استادیار دانشگاه امام صادق(ع) و دکتر عبدالامیر نبوی، معاون پژوهشی و آموزشی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی به‌ عنوان سخنران در این نشست به ارائه دیدگاه‌های خود خواهند پرداخت.

یادآور می‌شود، اخیرا نشستی با عنوان «فرجام‌شناسی جریانات بنیادگرا و سلفی» با محوریت کتاب بنیادگرایی و سلفیه: بازشناسی طیفی از جریان های دینی برگزار شده بود که نشست دوم با عنوان «مؤلفه‌های نظری جریانات سلفی در عصر حاضر» با هدف بررسی شاخصه‌های نظری و مولفه‌های فکری جریانات سلفی و مصادیق آنها به‌همت جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند در روز یکشنبه، 26 بهمن از ساعت 10 تا 12 به خبرگزاری ایکنا به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک 85 مراجعه کنند.
گزارش نشست پیشین را اینجا بخوانید!

نظر شما