فقه و اقتصاد

در برنامه «اقتصاد و مجلس»؛

کارمزد بانک‌ها و بانکداری اسلامی بررسی می‌شود

برنامه «اقتصاد و مجلس» روز یکشنبه رادیو اقتصاد موضوع کارمزد بانک‌ها و بانکداری اسلامی را بررسی می‌کند.

به گزارش شبکه اجتهاد، مدیر روابط‌عمومی رادیو اقتصاد، از بررسی بررسی کارمزد بانک‌ها و بانکداری اسلامی در رادیو اقتصاد خبر داد و اظهار کرد: برنامه «اقتصاد و مجلس» یکشنبه رادیو اقتصاد مقوله کارمزد بانک‌ها و بانکداری اسلامی را بررسی می‌کند.
 
مژگان جعفرقلی‌زاده افزود: کریم آقاجانی، کارشناس بانکی و از مدیران بانکی کشور به همراه محمدجواد نظری، عضو فراکسیون رهروان ولایت، در این برنامه درباره راهکارهای مجلس و دولت برای بازگرداندن بانک‌ها به مسیر بانکداری اسلامی، شبهات مجلس در ربوی بودن اقدامات بانکی گفت‌وگو می‌کنند.
 
مدیر روابط‌عمومی رادیو اقتصاد اظهار کرد: از دیگر موضوعاتی که در این برنامه مورد بررسی قرار می‌گیرد می‌توان به مشکلات بانک‌ها و اینکه آیا این مشکلات، ناشی از قانون است یا اجرا و یا ضعف نظارت، اشاره کرد.
 
وی افزود: این برنامه، فردا یک‌شنبه 10 اسفند 93 ساعت 19:05 به مدت 90 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.
 
جعفرقلی‌زاده خاطرنشان کرد: برنامه «مجلس و اقتصاد» به اطلاع‌رسانی مصوبات اقتصادی مجلس، بررسی آثار قوانین موضوعه بر اقتصاد کشور و پی‌گیری حسن اجرای قوانین می‌پردازد.
 
وی همچنین از بررسی کتاب «اقتصاد ایران» در رادیو اقتصاد خبر داد و گفت: برنامه «برش اقتصادی» فردا، یکشنبه 10 اسفند، کتاب «اقتصاد ایران»، نوشته محمدعلی خطیب‌سمنانی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
 
مدیرروابط عمومی رادیو اقتصاد ادامه داد: محمدعلی خطیب‌سمنانی، استاد دانشگاه فردوسی مشهد و مؤلف کتاب «اقتصاد ایران» و نیز محسن احمدیفرد، کارشناس اقتصادی، در این برنامه به نقد و بررسی این کتاب می‌پردازند.
 
وی افزود: این برنامه به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ‌مهر، روزهای یکشنبه ساعت 21 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.
 
وی افزود: این برنامه به تهیه‌کنندگی مهرگان سوادکوهی، روزهای شنبه تا پنج‌شنبه ساعت 6:30 به مدت 85 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

نظر شما