اندیشوران فقهی

با حضور حجج‌اسلام مبلغی، مهریزی و مختاری؛

به همت شبکه اجتهاد؛ نشست «فقه‌پژوهی در جهان اسلام» برگزار می‌شود

نشست علمی تخصصی «فقه‌پژوهی در جهان اسلام» با حضور حجج اسلام مبلغی، مختاری و مهریزی، 21 اسفندماه به همت شبکه اجتهاد در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌گردد.

شبکه اجتهاد: در راستای گسترش و توسعه حوزه اطلاعات و ارتباطات علمی استادان و محققان فقه و علوم وابسته، نشست تخصصی «فقه‌پژوهی در جهان اسلام» با حضور اساتید مطرح این حوزه برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش در این نشست تخصصی، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مبلغی نظریه پرداز، استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم و رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا مختاری محقق و تراث‌پژوه فقه و رئیس موسسه کتاب‌شناسی شیعه و حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مهریزی نظریه پرداز، محقق فقه و علوم حدیث و رئیس کتابخانه تخصصی فقه و اصول، به ارائه نظرات خود می‌پردازند.

همچنین در این جلسه علمی، استادان مدعو به تبیین دستاوردهای کشورهای مختلف در عرصه پژوهش و نگارش علمی و آموزش تخصصی در زمینه فقه و علوم وابسته خواهند پرداخت و به پرسش‌‌های حاضران، پاسخ خواهند گفت.

یادآوری می‌شود، نشست تخصصی «فقه‌پژوهی در جهان اسلام» صبح پنج‌شنبه 21 اسفندماه 93 به همت «شبکه اجتهاد» و با همکاری مرکز تخصصی آخوند خراسانی ساعت 9:30 در دفتر تبلیغات اسلامی خراسانی رضوی واقع در چهارراه خسروی - خیابان شهید رجایی برگزار می‌شود و عموم طلاب و علاقه‌مندان می‌توانند در این جلسه حضور یابند.
گزارش این نشست علمی در «بخش خبر» منعکس خواهد شد.

نظر شما