فقه و مناسک

سؤالات فقهی را در ایام نوروز پیامك كنید

رئیس بخش پیامك مركز ملی پاسخگویی سؤالات دینی گفت: هموطنان در ایام نوروز می‌توانند سؤالات دینی و شرعی خود را به سامانه 30009640 پیامك كنند.


به گزاش شبکه اجتهاد، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی رئیس بخش تلفنی و پیامک مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: سامانه پیامکی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در ایام نوروز آماده پاسخگویی به سؤالات دینی هموطنان عزیز است.

وی افزود: امکان پاسخگویی تلفنی در ایام نوروز 94 تا روز چهاردهم تعطیل است، اما پاسخگویی به همه سؤالات دینی از طریق اینترنت، زمان‌بندی آن در سایت پاسخگو است و پاسخگویی به سؤالات احکام شرعی از طریق پیامک به صورت مستمر حتی در ایام تعطیلات رسمی دایر است.

رئیس پاسخگویی تلفنی و پیامک مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی ابراز داشت: به منظور پاسخگویی سریع به سؤالات فقهی و کم کردن بار ترافیکی پاسخگویی تلفنی در طول سال، هموطنان می‌توانند با استفاده از شماره پیامک 30009640، به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته، سؤالات فقهی و احکام شرعی خود را با ذکر نام مرجع تقلید ارسال کنند و تلاش مرکز بر این است که در کمترین زمان ممکن (حداکثر 24 ساعت) پاسخ پیامک‌ها را ارسال کند.

وی با تأکید بر اینکه در این سامانه تنها به سؤالات فقهی و احکام پاسخ داده می‌شود، ادامه داد: روزانه از این طریق به بیش از 1500 سؤال و در مناسبت‌های خاص 7000 سؤال پاسخ داده می‌شود، با این وجود در سال جاری با تلاش همکاران مرکز به بیش از 450 هزار پرسش واصله پاسخ داده شد.

نظر شما