article

شاگرد امام و منتقد سید قطب

[دیدگاه]

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی متن گفتگویی منتشر نشده از آیت‌الله آصفی را منتشر کرده است. در این گفتگوی خواندنی آیت‌الله آصفی از اساتید، آرا و نظریات علمی و فعالیت‌های سیاسی خود می‌گوید.

article

اعرافی: آیت‌الله آصفی فقیه و مجتهدی امین و معتقد به اصول اجتهاد بود

[دیدگاه]

حجت‌الاسلام اعرافی با اشاره به اینکه شخصیت‌هایی نظیر آیت‌الله آصفی بسیار کم هستند، گفت: آیت‌الله آصفی فقیه و مجتهدی امین و معتقد به اصول اجتهاد، نوپرداز، اهل زمان و برداشت کننده زنده از آیات و روایات بود.

article

رویدادهای فقهی هفته‌ در «قاب تصویر»/ 2

[دیدگاه]

از مهم‌ترین رویدادهای هفته می‌توان به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام خمینی(ره)؛ هفدهمین اجلاسیه اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم، وفات و تشییع پیکر آیت‌الله آصفی و دومین کنفرانس بین‌المللی فقه و قانون اشاره کرد.

article

آیت الله آصفی بر منهاج فقه جواهری و روش درست اصولی سیر کرد

[دیدگاه]

رئیس جامعة المصطفی گفت: آیت‌الله آصفی بر همان منهاج فقه جواهری و روش درست، اصولی و فقهی سیر کرده و این دستگاه بزرگ اجتهادی را در قلمروی جدید تسری دادند.

article

موسوعه آیت‌الله آصفی به زودی منتشر می‌شود

[دیدگاه]

رئیس مرکز احیای آثار اسلامی‌از انتشار موسوعه آثار عربی آیت‌الله محمد مهدی آصفی از علمای مطرح نجف در آینده نزدیک خبر داد.

article

کنگره «اسوه جهاد و اجتهاد» در قم و نجف

[دیدگاه]

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری کنگره نکوداشت آیت‌الله شیخ محمد مهدی آصفی با عنوان اسوه «جهاد و اجتهاد» در قم و نجف خبر داد.

article

نکوداشت آیت‌الله آصفی در قم با حضور اندیشمندان ایران و عراق

[دیدگاه]

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری کنگره بررسی شخصیت، آثار و اندیشه‌های آیت‌الله آصفی (از علمای نجف)، با حضور اندیشمندان ایران و عراق در قم خبر داد.


  • دروس سطوح عالی مشهد
  • در میانه‌ی زندگی و اجتماع
  • بسته ویژه خبری بانکداری اسلامی
  • فراخوان های فقهی خرداد و تیر94 94
  • فقه و حقوق اسلامی
  • برگزیده آثار فقهی خرداد و تیر 94
  • در محضر اندیشوران فقهی1

تحلیل آمار سایت و وبلاگ